Nicholson s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 801 | 6 792 | 6 418 | 6 277 | 9 324 | 8 712 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 801 | 6 792 | 6 418 | 6 277 | 9 324 | 8 712 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 148 | 0 | 0 | 457 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 109 | 801 | 1 644 | 1 418 | 1 277 | 3 867 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -308 | 843 | -226 | -141 | 2 590 | -495 |
| Vlastné imanie spolu | 5 801 | 6 644 | 6 418 | 6 277 | 8 867 | 8 372 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 1 300 | 0 | 0 | 3 200 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -80 | 1 072 | -226 | -141 | 3 047 | -155 |
| EBITDA | -80 | 1 072 | -226 | -141 | 3 047 | -155 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -308 | 843 | -226 | -141 | 3 047 | -155 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -308 | 843 | -226 | -141 | 2 590 | -495 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Nicholson s. r. o.
Prehľad
Nicholson s. r. o. (IČO 50803271) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 495 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 712 € a vlastné imanie 8 372 € (miera samofinancovania 96,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.