ONG Chemicals s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 164 475 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 26 843 | 7 863 450 | 7 286 876 | 7 001 695 | 5 527 372 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 51 566 | 51 566 | 1 155 535 | 1 215 535 |
| Spolu majetok | 26 843 | 7 915 016 | 7 338 475 | 8 157 263 | 6 742 940 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 101 297 | 8 350 170 | 7 893 165 | 9 005 151 | 7 783 362 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -68 001 | -79 453 | -441 154 | -852 912 | -1 017 363 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 453 | -360 701 | -118 536 | 24 | -28 059 |
| Vlastné imanie spolu | -74 454 | -435 154 | -554 690 | -847 888 | -1 040 422 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 24 428 651 | 144 755 | 2 012 350 | 408 756 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 805 | -236 215 | -44 956 | 15 124 | -129 940 |
| EBITDA | 1 805 | -236 215 | -44 956 | 15 124 | -129 940 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -11 453 | -360 701 | -118 536 | 3 864 | -24 219 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 453 | -360 701 | -118 536 | 24 | -28 059 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 1 000 | 293 222 | 164 475 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ONG Chemicals s.r.o.
Prehľad
ONG Chemicals s.r.o. (IČO 50807901) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami a súvisiacimi produktmi (SK NACE 4681).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 408 756 €, čo je o 79,7 % menej ako rok predtým (2 012 350 €). Rok 2025 skončil stratou 28 059 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 040 422 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.