SOZAMA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 731 | 1 205 | 4 564 | 5 321 | 7 703 | 3 522 |
| Neobežný majetok spolu | 35 452 | 23 280 | 11 665 | 26 062 | 16 428 | 10 783 |
| Spolu majetok | 40 183 | 24 485 | 16 229 | 31 383 | 24 131 | 14 305 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 166 410 | 232 673 | 33 524 | 133 735 | 37 142 | 57 137 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -53 858 | -131 227 | -213 188 | -282 294 | -367 353 | -463 265 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -77 369 | -81 961 | -69 107 | -85 058 | -95 913 | -29 822 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 260 000 | 260 000 | 445 255 | 445 255 |
| Vlastné imanie spolu | -126 227 | -208 188 | -17 295 | -102 352 | -13 011 | -42 832 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 84 372 | 88 814 | 88 821 | 82 307 | 104 034 | 90 708 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -76 068 | -79 587 | -67 380 | -82 564 | -90 961 | -27 909 |
| EBITDA | -67 885 | -67 416 | -55 764 | -74 378 | -81 327 | -22 263 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -77 369 | -81 961 | -69 107 | -85 058 | -94 953 | -29 822 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -77 369 | -81 961 | -69 107 | -85 058 | -95 913 | -29 822 |
| Osobné náklady | 69 247 | 71 273 | 54 164 | 77 870 | 80 591 | 38 711 |
| Odpisy | 8 183 | 12 171 | 11 616 | 8 186 | 9 634 | 5 646 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SOZAMA s.r.o.
Prehľad
SOZAMA s.r.o. (IČO 50809555) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dodávka jedál (SK NACE 5621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 90 708 €, čo je o 12,8 % menej ako rok predtým (104 034 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 29 822 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 38 711 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-42 832 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.