FKM servis s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 10 457 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 066 135 | 1 662 670 | 1 201 856 | 957 922 | 983 451 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 106 046 | 167 296 | 93 831 | 31 711 | 22 434 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -21 781 | -21 781 | -21 781 | -21 781 | -527 |
| Spolu majetok | 243 397 | 335 553 | 192 502 | 191 859 | 195 472 |
| Záväzky spolu | 153 632 | 184 538 | 114 952 | 176 429 | 168 065 |
| Vlastné imanie spolu | 89 765 | 151 015 | 77 550 | 15 430 | 27 407 |
| Vypočítané dividendy | — | 106 046 | 167 296 | 93 831 | 10 457 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FKM servis s.r.o.
Prehľad
FKM servis s.r.o. (IČO 50843656) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Kostolište. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 983 451 €, čo je o 2,7 % viac ako rok predtým (957 922 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 434 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 56 505 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 195 472 € a vlastné imanie 27 407 € (miera samofinancovania 14,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.