HOUSING PROJEKT s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 7 082 € (45 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 207 000 | 419 131 | 411 031 | 324 403 | 490 562 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 733 | 4 726 | 3 982 | 7 082 | 5 120 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -28 201 | 0 | 4 726 | 8 708 | 8 708 |
| Spolu majetok | 404 121 | 306 880 | 290 445 | 272 846 | 254 199 |
| Záväzky spolu | 238 589 | 125 154 | 104 737 | 80 056 | 63 371 |
| Vlastné imanie spolu | 165 532 | 181 726 | 185 708 | 192 790 | 190 828 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 082 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: HOUSING PROJEKT s. r. o.
Prehľad
HOUSING PROJEKT s. r. o. (IČO 50850296) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: turistické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 177 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 490 562 €, čo je o 51,2 % viac ako rok predtým (324 403 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 120 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 33 340 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 254 199 € a vlastné imanie 190 828 € (miera samofinancovania 75,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.