ERKA skills s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 17 880 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 635 | 5 635 | 779 | 779 | 20 098 | 61 466 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 260 |
| Spolu majetok | 5 635 | 5 635 | 779 | 779 | 20 098 | 107 726 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 879 | 7 879 | -4 038 | -4 038 | 15 621 | 122 672 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 244 | -2 243 | 4 817 | 4 817 | -13 403 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 504 | 0 | 7 060 | 0 | -340 | -1 543 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | -2 748 | — | — | — | — | — |
| Vlastné imanie spolu | -2 244 | -2 244 | 4 817 | 4 817 | 4 477 | -14 946 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 000 | 0 | 14 811 | 0 | 0 | 183 083 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 504 | 0 | 8 306 | 0 | 0 | -562 |
| EBITDA | 504 | 0 | 8 306 | 0 | 0 | -562 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 504 | 0 | 8 306 | 0 | 0 | -583 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 504 | 0 | 7 060 | 0 | -340 | -1 543 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 59 080 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 880 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ERKA skills s. r. o.
Prehľad
ERKA skills s. r. o. (IČO 50856090) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 100 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 183 083 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 147 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 543 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 59 080 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-14 946 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.