KERAMIKA.H.SK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 12 000 € (24 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 19 061 | 60 865 | 154 435 | 26 930 | 81 917 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 596 | 34 158 | 17 900 | 60 | 9 200 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 631 | 965 | 35 123 | 49 023 | 37 083 |
| Spolu majetok | 7 110 | 49 537 | 64 923 | 56 566 | 55 528 |
| Záväzky spolu | 1 145 | 9 414 | 6 900 | 2 483 | 4 245 |
| Vlastné imanie spolu | 5 965 | 40 123 | 58 023 | 54 083 | 51 283 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 4 000 | 12 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KERAMIKA.H.SK, s. r. o.
Prehľad
KERAMIKA.H.SK, s. r. o. (IČO 50856910) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 81 917 €, čo je o 204 % viac ako rok predtým (26 930 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 61,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 200 € (11,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 725 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 55 528 € a vlastné imanie 51 283 € (miera samofinancovania 92,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.