Ecoprogress s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 22 738 € (10 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 218 867 | 1 903 214 | 3 012 667 | 1 396 320 | 1 481 205 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 83 247 | 157 981 | 5 529 | 7 371 | 14 666 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 393 | 63 170 | 221 151 | 216 680 | 201 313 |
| Spolu majetok | 1 422 333 | 2 186 673 | 1 428 118 | 1 652 945 | 805 058 |
| Záväzky spolu | 1 325 693 | 1 960 522 | 1 196 438 | 1 423 894 | 584 079 |
| Vlastné imanie spolu | 96 640 | 226 151 | 231 680 | 229 051 | 220 979 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 28 470 | 0 | 10 000 | 22 738 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Ecoprogress s. r. o.
Prehľad
Ecoprogress s. r. o. (IČO 50885049) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 481 205 €, čo je o 6,1 % viac ako rok predtým (1 396 320 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 19,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 666 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 78 448 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 805 058 € a vlastné imanie 220 979 € (miera samofinancovania 27,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.