CenturionX s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 992 € (23 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 11 928 | 10 634 | 10 613 | 9 622 | 8 630 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 928 | 10 634 | 10 613 | 9 622 | 8 630 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 694 | 21 | 0 | 0 | 0 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 013 | 6 234 | 5 613 | 5 333 | 3 349 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 221 | -621 | 0 | -992 | 0 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 281 | 281 |
| Vlastné imanie spolu | 11 234 | 10 613 | 10 613 | 9 622 | 8 630 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 286 | 1 983 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 843 | -565 | 0 | -992 | 0 |
| EBITDA | 3 843 | -565 | 0 | -992 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 789 | -621 | 0 | -992 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 221 | -621 | 0 | -992 | 0 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 992 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CenturionX s.r.o.
Prehľad
CenturionX s.r.o. (IČO 50894897) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 8 630 € a vlastné imanie 8 630 € (miera samofinancovania 100 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.