LEADR s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 26 207 | 25 208 | 43 033 | 41 017 | 40 027 | 37 352 |
| Neobežný majetok spolu | 1 056 | 211 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 27 263 | 25 419 | 43 033 | 41 017 | 40 027 | 37 352 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 24 865 | 10 303 | 10 303 | 10 303 | 10 919 | 10 643 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -46 242 | -79 823 | -67 385 | -49 770 | -51 785 | -53 392 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -33 581 | 12 718 | 17 615 | -2 016 | -1 607 | -2 399 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 77 221 | 77 221 | 77 500 | 77 500 | 77 500 | 77 500 |
| Vlastné imanie spolu | 2 398 | 15 116 | 32 730 | 30 714 | 29 108 | 26 709 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 149 | 15 600 | 19 900 | 0 | 789 | 198 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -33 581 | 12 718 | 17 615 | -2 016 | -1 227 | -2 045 |
| EBITDA | -32 735 | 13 563 | 17 826 | -2 016 | -1 227 | -2 045 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -33 581 | 12 718 | 17 615 | -2 016 | -1 267 | -2 059 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -33 581 | 12 718 | 17 615 | -2 016 | -1 607 | -2 399 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 846 | 845 | 211 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: LEADR s.r.o.
Prehľad
LEADR s.r.o. (IČO 50912569) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Lúka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné poštové služby a služby kuriérov (SK NACE 5320).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 198 €, čo je o 74,9 % menej ako rok predtým (789 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 399 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 352 € a vlastné imanie 26 709 € (miera samofinancovania 71,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.