Catering Service Nitra s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 176 | 7 276 | 5 226 | 14 587 | 18 028 | 17 220 |
| Neobežný majetok spolu | 8 134 | 2 391 | 1 949 | 1 364 | 779 | 195 |
| Spolu majetok | 11 409 | 9 685 | 7 175 | 15 951 | 18 807 | 17 415 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 756 | 9 311 | 6 800 | 13 817 | 12 994 | 5 144 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 036 | -7 402 | -7 402 | -7 402 | -5 865 | -2 188 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 438 | 221 | 1 | 1 760 | 3 678 | 6 459 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 55 | 2 555 | 2 776 | 2 776 | 3 000 | 3 000 |
| Vlastné imanie spolu | -2 347 | 374 | 375 | 2 134 | 5 813 | 12 271 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 837 | 44 586 | 29 059 | 42 266 | 48 436 | 49 455 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 876 | 643 | 522 | 3 373 | 4 990 | 7 541 |
| EBITDA | -2 133 | 6 385 | 3 303 | 3 957 | 5 575 | 8 126 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 438 | 221 | 1 | 1 926 | 4 018 | 6 799 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 438 | 221 | 1 | 1 760 | 3 678 | 6 459 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 5 743 | 5 742 | 2 781 | 584 | 585 | 585 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Catering Service Nitra s. r. o.
Prehľad
Catering Service Nitra s. r. o. (IČO 50914235) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dodávka jedál (SK NACE 5621).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 455 €, čo je o 2,1 % viac ako rok predtým (48 436 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 77,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 459 € (13,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 415 € a vlastné imanie 12 271 € (miera samofinancovania 70,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.