PROJEKTURA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 16 354 | 5 768 | 14 394 | 8 460 | 13 944 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 7 915 | 5 541 |
| Spolu majetok | 16 354 | 5 768 | 14 394 | 16 375 | 19 485 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 11 122 | 508 | 9 170 | 9 426 | 9 165 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 758 | 233 | 260 | 224 | 1 949 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -526 | 27 | -36 | 1 725 | 3 371 |
| Vlastné imanie spolu | 5 232 | 5 260 | 5 224 | 6 949 | 10 320 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 715 | 27 057 | 9 680 | 47 011 | 26 030 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -526 | 1 | -36 | 2 069 | 3 371 |
| EBITDA | -526 | 1 | -36 | 3 652 | 5 746 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -526 | 27 | -36 | 2 065 | 3 371 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -526 | 27 | -36 | 1 725 | 3 371 |
| Osobné náklady | 2 398 | 793 | 1 301 | 1 311 | 1 538 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 1 583 | 2 375 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PROJEKTURA s.r.o.
Prehľad
PROJEKTURA s.r.o. (IČO 50922670) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Šariš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 26 030 €, čo je o 44,6 % menej ako rok predtým (47 011 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 371 € (13,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 538 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 485 € a vlastné imanie 10 320 € (miera samofinancovania 53,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.