LIFE VISION, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 635 | 101 161 | 102 043 | 93 072 | 188 910 | 33 603 |
| Neobežný majetok spolu | 636 | 636 | 636 | 636 | 636 | 636 |
| Spolu majetok | 20 271 | 101 797 | 102 679 | 93 708 | 189 546 | 34 239 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 778 | 82 645 | 65 758 | 68 966 | 159 591 | 6 493 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 411 | 4 411 | 14 151 | 14 151 | 14 151 | 24 955 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 082 | 9 741 | 17 770 | 5 591 | 10 804 | -2 209 |
| Vlastné imanie spolu | 19 493 | 19 152 | 36 921 | 24 742 | 29 955 | 27 746 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 66 536 | 36 895 | 31 061 | 30 147 | 20 313 | 6 195 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 082 | 9 839 | 20 936 | 6 577 | 12 938 | -1 641 |
| EBITDA | 10 082 | 9 839 | 20 936 | 6 577 | 12 938 | -1 641 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 082 | 9 741 | 20 906 | 6 577 | 12 710 | -1 869 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 082 | 9 741 | 17 770 | 5 591 | 10 804 | -2 209 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 10 082 | 0 | 17 770 | 5 591 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LIFE VISION, s.r.o.
Prehľad
LIFE VISION, s.r.o. (IČO 50927981) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd (SK NACE 1107).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 195 €, čo je o 69,5 % menej ako rok predtým (20 313 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 37,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 209 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 239 € a vlastné imanie 27 746 € (miera samofinancovania 81,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.