Simsely, s. r. o.Aktívna

IČO 50934988Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

49 900 €+2,9%
Tržby 2025
+10,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu11 62713 23814 11316 59918 60023 914
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok11 62713 23814 11316 59918 60023 914
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu8643711874779711 119
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 3065 4757 4748 48010 62112 129
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)4 3882 1031 0592 1961 5085 166
Fondy a ostatné vlastné imanie69289393446500500
Vlastné imanie spolu10 76312 86713 92616 12217 62922 795
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)30 00034 00037 00038 60048 50049 900
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti5 3242 6181 4032 7772 0895 916
EBITDA5 3242 6181 4032 7772 0895 916
Výsledok hospodárenia pred zdanením5 1622 4741 2462 5831 8485 677
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie4 3882 1031 0592 1961 5085 166
Osobné náklady00003 9196 637
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Simsely, s. r. o.

Prehľad

Simsely, s. r. o. (IČO 50934988) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5911). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 49 900 €, čo je o 2,9 % viac ako rok predtým (48 500 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 166 € (10,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 637 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 23 914 € a vlastné imanie 22 795 € (miera samofinancovania 95,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Simsely, s. r. o. – IČO 50934988 — icoprofil.sk