SVR, s.r.o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 278 | 2 920 | 3 459 | 7 824 | 48 535 | 47 880 |
| Neobežný majetok spolu | 89 639 | 87 113 | 86 333 | 83 459 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 91 917 | 90 033 | 89 792 | 91 283 | 48 535 | 47 880 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 82 178 | 83 215 | 82 966 | 83 310 | 8 361 | 8 444 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 067 | 4 238 | 1 318 | 1 326 | 2 473 | 34 674 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 172 | -2 920 | 8 | 1 147 | 32 201 | -738 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 9 739 | 6 818 | 6 826 | 7 973 | 40 174 | 39 436 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 300 | 3 500 | 5 259 | 9 469 | 1 635 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 639 | -2 830 | 113 | 1 588 | 40 659 | -637 |
| EBITDA | 5 305 | -305 | 2 987 | 4 462 | 42 336 | -637 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 555 | -2 920 | 8 | 1 487 | 40 560 | -653 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 172 | -2 920 | 8 | 1 147 | 32 201 | -738 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 666 | 2 525 | 2 874 | 2 874 | 1 677 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SVR, s.r.o. v likvidácii
Prehľad
SVR, s.r.o. v likvidácii (IČO 50950738) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2026 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2026 skončil stratou 738 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 47 880 € a vlastné imanie 39 436 € (miera samofinancovania 82,4 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.