AK SMILE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 76 873 | 97 954 | 139 532 | 130 342 | 202 448 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 750 | 9 240 | 21 747 | 17 165 | 35 672 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 101 | 13 851 | 23 091 | 45 338 | 62 503 |
| Spolu majetok | 47 878 | 54 804 | 78 394 | 85 301 | 129 427 |
| Záväzky spolu | 29 027 | 26 713 | 28 556 | 18 298 | 26 752 |
| Vlastné imanie spolu | 18 851 | 28 091 | 49 838 | 67 003 | 102 675 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AK SMILE s.r.o.
Prehľad
AK SMILE s.r.o. (IČO 50960148) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 202 448 €, čo je o 55,3 % viac ako rok predtým (130 342 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 27,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2023). Zisk po zdanení za rok 2023 bol 35 672 € (17,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 47 356 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 129 427 € a vlastné imanie 102 675 € (miera samofinancovania 79,3 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.