MESAL, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 746 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 248 203 | 294 006 | 356 059 | 383 596 | 451 627 | 502 736 |
| Neobežný majetok spolu | 14 389 | 9 032 | 6 328 | 46 654 | 33 870 | 19 154 |
| Spolu majetok | 263 427 | 303 880 | 363 259 | 431 846 | 486 503 | 523 222 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 36 969 | 42 537 | 57 236 | 73 648 | 87 305 | 107 236 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 159 120 | 205 959 | 255 843 | 290 523 | 331 951 | 392 952 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 61 838 | 49 884 | 44 680 | 61 429 | 61 001 | 17 534 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 1 246 | 1 246 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 226 458 | 261 343 | 306 023 | 358 198 | 399 198 | 415 986 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 942 194 | 768 380 | 802 402 | 901 602 | 867 050 | 828 936 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 79 085 | 64 500 | 56 937 | 81 813 | 81 603 | 26 096 |
| EBITDA | 88 071 | 71 752 | 59 641 | 94 146 | 97 022 | 40 812 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 78 757 | 64 308 | 56 738 | 79 595 | 78 648 | 24 006 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 61 838 | 49 884 | 44 680 | 61 429 | 61 001 | 17 534 |
| Osobné náklady | 101 435 | 97 167 | 101 042 | 100 914 | 116 660 | 160 863 |
| Odpisy | 8 986 | 7 252 | 2 704 | 12 333 | 15 419 | 14 716 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 14 999 | 0 | 9 254 | 20 001 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MESAL, s. r. o.
Prehľad
MESAL, s. r. o. (IČO 50960270) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 828 936 €, čo je o 4,4 % menej ako rok predtým (867 050 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 534 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 160 863 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 523 222 € a vlastné imanie 415 986 € (miera samofinancovania 79,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.