Timi SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 541 | 3 708 | 3 654 | 4 137 | 636 | 2 553 |
| Neobežný majetok spolu | 6 436 | 3 772 | 1 109 | 0 | 10 827 | 7 940 |
| Spolu majetok | 8 977 | 7 480 | 4 763 | 4 137 | 11 463 | 10 493 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 032 | 4 303 | 2 145 | 1 905 | 9 543 | 8 009 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 293 | -3 070 | -1 900 | -2 459 | -2 826 | -3 137 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 363 | 1 232 | -559 | -386 | -312 | 563 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 15 | 15 | 77 | 77 | 58 | 58 |
| Vlastné imanie spolu | 1 945 | 3 177 | 2 618 | 2 232 | 1 920 | 2 484 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 694 | 9 786 | 10 999 | 10 103 | 12 738 | 10 070 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 279 | 1 552 | -193 | 176 | 179 | 987 |
| EBITDA | -616 | 4 215 | 2 470 | 1 285 | 901 | 3 874 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 363 | 1 468 | -285 | 85 | 95 | 903 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 363 | 1 232 | -559 | -386 | -312 | 563 |
| Osobné náklady | 483 | 483 | 483 | 241 | 243 | 243 |
| Odpisy | 2 663 | 2 663 | 2 663 | 1 109 | 722 | 2 887 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Timi SK, s.r.o.
Prehľad
Timi SK, s.r.o. (IČO 50963554) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Dargovských hrdinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sťahovacie služby (SK NACE 4942). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 070 €, čo je o 20,9 % menej ako rok predtým (12 738 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 42,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 563 € (5,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 243 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 493 € a vlastné imanie 2 484 € (miera samofinancovania 23,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.