FERMAT SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 751 084 | 3 291 157 | 2 688 837 | 2 751 823 | 2 629 549 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 181 375 | 294 133 | 118 151 | 69 807 | 83 365 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 520 973 | 702 348 | 896 481 | 1 014 632 | 1 084 439 |
| Spolu majetok | 1 055 775 | 1 315 078 | 1 556 570 | 1 576 831 | 1 687 149 |
| Záväzky spolu | 347 927 | 313 097 | 536 438 | 486 892 | 513 845 |
| Vlastné imanie spolu | 707 848 | 1 001 981 | 1 020 132 | 1 089 939 | 1 173 304 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 100 000 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: FERMAT SK s.r.o.
Prehľad
FERMAT SK s.r.o. (IČO 50963791) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Sereď. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 629 549 €, čo je o 4,4 % menej ako rok predtým (2 751 823 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 83 365 € (3,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 469 112 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 687 149 € a vlastné imanie 1 173 304 € (miera samofinancovania 69,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.