G Corp s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 45 491 | 55 135 | 80 382 | 101 843 | 147 862 |
| Neobežný majetok spolu | 43 908 | 40 281 | 40 281 | 55 270 | 48 042 |
| Spolu majetok | 89 399 | 95 416 | 120 663 | 157 113 | 195 904 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 139 727 | 145 662 | 170 758 | 203 376 | 251 542 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -60 122 | -55 328 | -55 247 | -55 094 | -51 263 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 794 | 82 | 152 | 3 831 | -9 375 |
| Vlastné imanie spolu | -50 328 | -50 246 | -50 095 | -46 263 | -55 638 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 112 680 | 40 623 | 125 325 | 212 317 | 188 484 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 354 | 1 474 | 754 | 5 867 | -8 636 |
| EBITDA | 13 888 | 5 100 | 754 | 9 703 | -8 636 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 879 | 238 | 510 | 5 176 | -8 415 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 794 | 82 | 152 | 3 831 | -9 375 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 872 | 811 | 6 796 |
| Odpisy | 7 534 | 3 626 | 0 | 3 836 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: G Corp s.r.o.
Prehľad
G Corp s.r.o. (IČO 50975234) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 188 484 €, čo je o 11,2 % menej ako rok predtým (212 317 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 9 375 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 796 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-55 638 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.