4Robotics s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 50 180 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 899 688 | 751 237 | 2 052 222 | 1 740 454 | 2 149 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 001 | 6 866 | 89 857 | -1 715 | 100 480 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 96 956 | 113 956 | 8 473 | 50 180 | -1 715 |
| Spolu majetok | 502 678 | 421 186 | 474 505 | 772 937 | 686 935 |
| Záväzky spolu | 366 721 | 278 364 | 354 175 | 702 472 | 566 170 |
| Vlastné imanie spolu | 135 957 | 142 822 | 120 330 | 70 465 | 120 765 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 112 349 | 48 150 | 50 180 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: 4Robotics s.r.o.
Prehľad
4Robotics s.r.o. (IČO 50977083) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 20 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 149 900 €, čo je o 23,5 % viac ako rok predtým (1 740 454 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 24,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 100 480 € (4,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 452 239 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 686 935 € a vlastné imanie 120 765 € (miera samofinancovania 17,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.