ALUMATECH s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 327 818 | 2 811 028 | 2 117 964 | 1 808 497 | 2 125 689 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 176 181 | 229 722 | 89 545 | -16 557 | 9 031 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 608 540 | 784 721 | 1 008 175 | 1 097 723 | 1 081 167 |
| Spolu majetok | 1 028 178 | 1 237 280 | 1 242 871 | 1 319 534 | 1 204 800 |
| Záväzky spolu | 237 957 | 217 337 | 139 651 | 232 868 | 109 102 |
| Vlastné imanie spolu | 790 221 | 1 019 943 | 1 103 220 | 1 086 666 | 1 095 698 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 6 268 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ALUMATECH s.r.o.
Prehľad
ALUMATECH s.r.o. (IČO 50982109) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Lučenec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 125 689 €, čo je o 17,5 % viac ako rok predtým (1 808 497 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 031 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 177 085 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 204 800 € a vlastné imanie 1 095 698 € (miera samofinancovania 90,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.