A plus A s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 48 111 | 275 206 | 803 843 | 454 155 | 434 658 | 260 316 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 44 499 | 57 585 | 42 811 | 26 438 | 36 643 |
| Spolu majetok | 48 111 | 319 705 | 861 428 | 496 966 | 461 096 | 296 959 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 38 759 | 291 110 | 802 785 | 412 229 | 363 036 | 190 755 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 169 | 4 352 | 23 595 | 53 643 | 79 736 | 93 060 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 521 | 19 243 | 30 048 | 26 094 | 13 324 | 8 144 |
| Vlastné imanie spolu | 9 352 | 28 595 | 58 643 | 84 737 | 98 060 | 106 204 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 241 565 | 500 096 | 1 437 381 | 1 369 843 | 756 448 | 532 293 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 719 | 26 276 | 46 135 | 36 746 | 22 891 | 15 262 |
| EBITDA | 12 719 | 46 026 | 84 704 | 61 520 | 39 264 | 54 880 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 531 | 24 490 | 40 745 | 29 917 | 17 164 | 10 525 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 521 | 19 243 | 30 048 | 26 094 | 13 324 | 8 144 |
| Osobné náklady | 0 | 13 | 16 321 | 21 445 | 24 103 | 31 585 |
| Odpisy | 0 | 19 750 | 38 569 | 24 774 | 16 373 | 39 618 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: A plus A s.r.o.
Prehľad
A plus A s.r.o. (IČO 51011000) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 532 293 €, čo je o 29,6 % menej ako rok predtým (756 448 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 144 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 31 585 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 296 959 € a vlastné imanie 106 204 € (miera samofinancovania 35,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.