Takfajn s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 41 916 | 93 572 | 123 569 | 124 438 | 92 717 | 85 513 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 20 717 | 15 537 | 0 |
| Spolu majetok | 41 916 | 93 572 | 123 569 | 145 155 | 108 254 | 85 513 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 22 539 | 62 973 | 76 957 | 91 030 | 52 518 | 45 325 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -588 | 13 876 | 25 099 | 41 112 | 48 624 | 50 236 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 14 965 | 11 223 | 16 013 | 7 513 | 1 612 | -15 548 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 19 377 | 30 599 | 46 612 | 54 125 | 55 736 | 40 188 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 149 607 | 538 247 | 534 889 | 494 498 | 373 446 | 117 750 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 530 | 19 632 | 23 038 | 16 330 | 11 379 | -11 041 |
| EBITDA | 22 530 | 19 632 | 23 038 | 16 330 | 16 558 | -10 177 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 18 917 | 15 353 | 20 269 | 9 569 | 3 532 | -14 588 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 965 | 11 223 | 16 013 | 7 513 | 1 612 | -15 548 |
| Osobné náklady | 5 893 | 31 131 | 51 897 | 54 794 | 36 769 | 6 705 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 179 | 864 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Takfajn s. r. o.
Prehľad
Takfajn s. r. o. (IČO 51012529) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 117 750 €, čo je o 68,5 % menej ako rok predtým (373 446 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 15 548 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 705 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 85 513 € a vlastné imanie 40 188 € (miera samofinancovania 47,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.