Appendino, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2023
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 20 942 | 48 521 | 57 152 | 87 152 |
| Neobežný majetok spolu | 4 389 | 4 583 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 25 331 | 53 104 | 57 152 | 87 152 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 17 749 | 30 348 | 22 198 | 35 248 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 296 | 2 082 | 17 174 | 29 454 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 378 | 15 174 | 12 280 | 16 950 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 7 582 | 22 756 | 34 954 | 51 904 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 97 220 | 215 974 | 363 432 | 407 333 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 289 | 18 833 | 15 704 | 21 935 |
| EBITDA | 8 902 | 21 139 | 15 704 | 21 935 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 193 | 18 743 | 15 608 | 21 935 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 378 | 15 174 | 12 280 | 16 950 |
| Osobné náklady | 0 | 162 | 12 352 | 4 500 |
| Odpisy | 4 613 | 2 306 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Appendino, s.r.o.
Prehľad
Appendino, s.r.o. (IČO 51015056) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 407 333 €, čo je o 12,1 % viac ako rok predtým (363 432 €). Od roku 2020 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 61,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2023). Zisk po zdanení za rok 2023 bol 16 950 € (4,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 4 500 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 87 152 € a vlastné imanie 51 904 € (miera samofinancovania 59,6 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.