ComIn s.r.o.Aktívna

IČO 51046971Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Báhoň

Finančný prehľad

98 100 €+6,7%
Tržby 2025
+9,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
025 tis.50 tis.75 tis.100 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
2022147 913 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu105 587148 02964 679130 752193 404269 554
Neobežný majetok spolu14 4299 1823 935000
Spolu majetok120 016157 21168 614130 752193 404269 554
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu9 3473 7985 1564 9744 9826 195
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov60 698105 169057 958120 278182 922
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)44 47142 74457 95862 32062 64474 937
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu110 669153 41363 458125 778188 422263 359
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)63 04066 24084 00090 30091 98098 100
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti52 41854 20673 46978 99979 50583 375
EBITDA57 66559 45378 71682 93479 50583 375
Výsledok hospodárenia pred zdanením52 32754 12273 38578 90879 39983 271
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie44 47142 74457 95862 32062 64474 937
Osobné náklady7027006978758881 240
Odpisy5 2475 2475 2473 93500
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0147 913000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: ComIn s.r.o.

Prehľad

ComIn s.r.o. (IČO 51046971) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Báhoň. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 98 100 €, čo je o 6,7 % viac ako rok predtým (91 980 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 74 937 € (76,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 240 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 269 554 € a vlastné imanie 263 359 € (miera samofinancovania 97,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ComIn s.r.o. – IČO 51046971 — icoprofil.sk