VONES s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 199 | 181 | 345 | 4 381 | 4 416 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 1 199 | 181 | 345 | 4 381 | 4 416 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 37 799 | 36 658 | 33 875 | 3 301 | 175 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -41 956 | -41 600 | -41 482 | -7 536 | -4 107 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 356 | 123 | 2 946 | 3 610 | 3 161 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 6 | 6 | 187 |
| Vlastné imanie spolu | -36 600 | -36 477 | -33 530 | 1 080 | 4 241 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 801 | 0 | 25 000 | 30 157 | 49 320 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 497 | 250 | 3 275 | 3 958 | 3 597 |
| EBITDA | 497 | 250 | 3 275 | 3 958 | 3 597 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 419 | 145 | 3 185 | 3 950 | 3 512 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 356 | 123 | 2 946 | 3 610 | 3 161 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 777 | 26 114 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VONES s.r.o.
Prehľad
VONES s.r.o. (IČO 51053543) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné špecializované dizajnérske činnosti (SK NACE 7414). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 320 €, čo je o 63,5 % viac ako rok predtým (30 157 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 58,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 161 € (6,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 26 114 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 416 € a vlastné imanie 4 241 € (miera samofinancovania 96,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.