JUSKA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 844 | 2 832 | 14 203 | 3 925 | 7 408 | 15 159 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 1 925 | 1 388 | 851 |
| Spolu majetok | 2 844 | 2 832 | 14 203 | 5 850 | 8 796 | 16 010 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 12 | 0 | 11 420 | 3 272 | 2 269 | 5 109 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 707 | -2 668 | -2 668 | -2 717 | -2 922 | 1 028 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 39 | 0 | -49 | -205 | 3 949 | 4 373 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 2 832 | 2 832 | 2 783 | 2 578 | 6 527 | 10 901 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 013 | 0 | 43 341 | 15 117 | 29 125 | 34 338 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 51 | 0 | -49 | -190 | 4 785 | 5 708 |
| EBITDA | 51 | 0 | -49 | 34 | 5 322 | 6 245 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 51 | 0 | -49 | -190 | 4 760 | 5 122 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 39 | 0 | -49 | -205 | 3 949 | 4 373 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 582 | 2 681 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 224 | 537 | 537 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JUSKA s.r.o.
Prehľad
JUSKA s.r.o. (IČO 51053683) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Hladovka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 34 338 €, čo je o 17,9 % viac ako rok predtým (29 125 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 62,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 373 € (12,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 681 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 010 € a vlastné imanie 10 901 € (miera samofinancovania 68,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.