Healthy Nuts s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 4 326 | 28 932 | 803 | 0 | 0 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 4 326 | 28 932 | 803 | 0 | 0 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 1 | 26 000 | 26 000 | 26 737 | 27 077 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -675 | -675 | -30 197 | -31 737 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -675 | -1 393 | -29 522 | -1 540 | -340 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 325 | 2 932 | -25 197 | -26 737 | -27 077 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 1 541 | 534 | 417 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -675 | -1 393 | -29 522 | -1 200 | 0 |
| EBITDA | — | -675 | -1 393 | -29 522 | -1 200 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -675 | -1 393 | -29 522 | -1 200 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -675 | -1 393 | -29 522 | -1 540 | -340 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Healthy Nuts s.r.o.
Prehľad
Healthy Nuts s.r.o. (IČO 51063841) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-27 077 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.