Marcinek - Valentíny s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 200 386 | 337 963 | 359 212 | 303 718 | 308 987 | 317 581 |
| Neobežný majetok spolu | 36 794 | 20 070 | 7 731 | 46 399 | 35 940 | 22 940 |
| Spolu majetok | 237 180 | 358 033 | 366 943 | 350 117 | 344 927 | 340 521 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 54 143 | 166 128 | 179 152 | 104 954 | 145 447 | 95 161 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 118 255 | 176 537 | 117 906 | 146 291 | 177 663 | 191 980 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 58 782 | 8 868 | 62 885 | 91 372 | 14 317 | 45 880 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 000 | 1 500 | 2 000 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Vlastné imanie spolu | 183 037 | 191 905 | 187 791 | 245 163 | 199 480 | 245 360 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 896 006 | 771 935 | 1 274 203 | 1 118 663 | 1 162 998 | 1 052 561 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 74 989 | 11 667 | 82 191 | 119 457 | 21 853 | 61 977 |
| EBITDA | 92 185 | 28 391 | 94 529 | 133 995 | 34 853 | 74 977 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 73 798 | 10 798 | 81 540 | 118 152 | 20 043 | 60 701 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 58 782 | 8 868 | 62 885 | 91 372 | 14 317 | 45 880 |
| Osobné náklady | 51 914 | 55 603 | 62 495 | 65 713 | 76 611 | 83 454 |
| Odpisy | 17 196 | 16 724 | 12 338 | 14 538 | 13 000 | 13 000 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 66 999 | 34 000 | 60 000 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Marcinek - Valentíny s.r.o.
Prehľad
Marcinek - Valentíny s.r.o. (IČO 51076896) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Dolný Kubín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 052 561 €, čo je o 9,5 % menej ako rok predtým (1 162 998 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 45 880 € (4,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 83 454 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 340 521 € a vlastné imanie 245 360 € (miera samofinancovania 72,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.