XING WANG s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 26 338 | 32 948 | 42 856 | 47 120 | 48 900 | 37 966 |
| Neobežný majetok spolu | 1 732 | 1 353 | 1 353 | 34 729 | 24 189 | 13 650 |
| Spolu majetok | 28 070 | 34 301 | 44 209 | 81 849 | 73 089 | 51 616 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 268 | 24 618 | 52 899 | 113 960 | 130 373 | 48 958 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 15 851 | 15 301 | 4 183 | -14 190 | -37 611 | -62 784 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -549 | -11 118 | -18 373 | -23 421 | -25 173 | -45 058 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 105 500 |
| Vlastné imanie spolu | 20 802 | 9 683 | -8 690 | -32 111 | -57 284 | 2 658 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 890 | 15 907 | 22 780 | 28 172 | 36 259 | 21 487 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -391 | -11 000 | -18 341 | -20 025 | -20 049 | -41 702 |
| EBITDA | -12 | -10 621 | -18 341 | -11 242 | -9 509 | -31 162 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -549 | -11 118 | -18 373 | -23 421 | -24 213 | -44 718 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -549 | -11 118 | -18 373 | -23 421 | -25 173 | -45 058 |
| Osobné náklady | 12 269 | 22 832 | 25 621 | 15 471 | 15 587 | 24 287 |
| Odpisy | 379 | 379 | 0 | 8 783 | 10 540 | 10 540 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: XING WANG s. r. o.
Prehľad
XING WANG s. r. o. (IČO 51080826) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Fiľakovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 487 €, čo je o 40,7 % menej ako rok predtým (36 259 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 45 058 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 24 287 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 51 616 € a vlastné imanie 2 658 € (miera samofinancovania 5,1 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.