Remaker s.r.o.Aktívna

IČO 51082675Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Košice - mestská časť Košická Nová Ves

Finančný prehľad

36 829 €+37,2%
Tržby 2025
-2,0%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
20250 €
20240 €
20232 800 €+3 418 € iné
20220 €+5 000 € iné
2021 ~620 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu28 71322 26317 44118 60827 18436 100
Neobežný majetok spolu025 00028 75017 5006 2500
Spolu majetok28 71347 26346 19136 10833 43436 100
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu10 56621 27917 60912 8407 8466 589
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov2 8573 14711 60416 40217 30619 626
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)10 2908 4577 5989042 3203 923
Fondy a ostatné vlastné imanie—9 3804 380962962962
Vlastné imanie spolu18 14725 98428 58223 26825 58829 511
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)40 77728 10945 81225 83026 85036 829
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti12 19310 09910 6002 72012 0685 234
EBITDA12 19310 09916 85013 97023 31811 484
Výsledok hospodárenia pred zdanením12 1069 0678 9391 0632 7294 359
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie10 2908 4577 5989042 3203 923
Osobné náklady000000
Odpisy006 25011 25011 2506 250
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—62002 80000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Remaker s.r.o.

Prehľad

Remaker s.r.o. (IČO 51082675) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Košická Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 36 829 €, čo je o 37,2 % viac ako rok predtým (26 850 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 923 € (10,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 100 € a vlastné imanie 29 511 € (miera samofinancovania 81,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Remaker s.r.o. – IČO 51082675 — icoprofil.sk