QC INDUSTRY s.r.o.Aktívna

IČO 51086093Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Tlmače

Finančný prehľad

228 180 €+16,5%
Tržby 2025
+2,8%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu65 95131 32843 75953 56330 36545 981
Neobežný majetok spolu34 37521 86743 99428 45320 45960 969
Spolu majetok100 32653 19587 75382 01650 824106 950
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu87 77338 68274 06965 47530 65184 648
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov4 1617 5549 5138 68411 54114 923
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3 3921 959-8292 8573 6322 129
Fondy a ostatné vlastné imanie—————250
Vlastné imanie spolu12 55314 51313 68416 54120 17322 302
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)199 060128 069152 664202 720195 882228 180
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4 5552 5671 5615 4325 7744 371
EBITDA16 14215 07523 18424 97318 56721 585
Výsledok hospodárenia pred zdanením4 3012 4153124 1304 7213 089
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3 3921 959-8292 8573 6322 129
Osobné náklady2 5668 44912 50315 05531 58128 067
Odpisy11 58712 50821 62319 54112 79317 214
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: QC INDUSTRY s.r.o.

Prehľad

QC INDUSTRY s.r.o. (IČO 51086093) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Tlmače. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 228 180 €, čo je o 16,5 % viac ako rok predtým (195 882 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 129 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 067 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 106 950 € a vlastné imanie 22 302 € (miera samofinancovania 20,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

QC INDUSTRY s.r.o. – IČO 51086093 — icoprofil.sk