Experiencia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 67 086 € (69 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 209 127 | 232 193 | 184 923 | 177 189 | 274 407 | 111 305 |
| Neobežný majetok spolu | 1 600 | 1 143 | 686 | 20 874 | 14 746 | 10 571 |
| Spolu majetok | 210 727 | 233 336 | 185 609 | 198 063 | 289 153 | 121 876 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 187 | 6 919 | 4 393 | 11 561 | 186 567 | 13 538 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 112 062 | 132 895 | 88 022 | 87 694 | 0 | 30 000 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 81 978 | 88 022 | 87 694 | 93 308 | 97 086 | 72 838 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 199 540 | 226 417 | 181 216 | 186 502 | 102 586 | 108 338 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 151 039 | 162 548 | 153 811 | 164 186 | 177 411 | 150 275 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 102 678 | 111 294 | 111 366 | 118 451 | 123 419 | 94 562 |
| EBITDA | 102 907 | 111 751 | 111 823 | 121 858 | 129 546 | 100 497 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 104 017 | 111 784 | 111 255 | 118 342 | 123 232 | 94 303 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 81 978 | 88 022 | 87 694 | 93 308 | 97 086 | 72 838 |
| Osobné náklady | 7 749 | 8 349 | 10 145 | 10 135 | 10 175 | 10 201 |
| Odpisy | 229 | 457 | 457 | 3 407 | 6 127 | 5 935 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 61 145 | 132 895 | 88 022 | 181 002 | 67 086 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: Experiencia s.r.o.
Prehľad
Experiencia s.r.o. (IČO 51091089) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Batizovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 150 275 €, čo je o 15,3 % menej ako rok predtým (177 411 €). Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 72 838 € (48,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 201 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 121 876 € a vlastné imanie 108 338 € (miera samofinancovania 88,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.