MIND IP, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 11 202 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 44 963 | 42 127 | 47 029 | 46 238 | 49 789 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 114 | 9 504 | 9 846 | 11 202 | 18 221 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 24 677 | 18 373 | 18 452 | 19 467 | 26 486 |
| Záväzky spolu | 6 802 | 3 108 | 2 845 | 2 504 | 2 504 |
| Vlastné imanie spolu | 17 875 | 15 265 | 15 607 | 16 963 | 23 982 |
| Vypočítané dividendy | — | 12 114 | 9 504 | 9 846 | 11 202 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MIND IP, s.r.o.
Prehľad
MIND IP, s.r.o. (IČO 51094771) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 789 €, čo je o 7,7 % viac ako rok predtým (46 238 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 221 € (36,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 486 € a vlastné imanie 23 982 € (miera samofinancovania 90,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.