ekoposs+ s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 196 493 | 266 082 | 274 138 | 272 400 | 340 621 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 29 348 | 63 713 | 74 434 | 129 612 | 278 937 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 75 613 | 94 206 | 125 425 | 159 214 | 159 212 |
| Spolu majetok | 314 596 | 331 618 | 412 709 | 622 485 | 890 136 |
| Záväzky spolu | 204 135 | 168 199 | 174 856 | 257 705 | 246 421 |
| Vlastné imanie spolu | 110 461 | 163 419 | 237 853 | 364 780 | 643 715 |
| Vypočítané dividendy | — | 10 755 | 0 | 2 685 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ekoposs+ s.r.o.
Prehľad
ekoposs+ s.r.o. (IČO 51104008) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Senica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 340 621 €, čo je o 25,0 % viac ako rok predtým (272 400 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 278 937 € (81,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 603 806 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 890 136 € a vlastné imanie 643 715 € (miera samofinancovania 72,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.