Gajniak s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 651 | 16 933 | 15 664 | 16 207 | 27 285 | 29 746 |
| Neobežný majetok spolu | 41 059 | 29 034 | 17 008 | 5 435 | 9 189 | 49 131 |
| Spolu majetok | 57 710 | 45 967 | 32 672 | 21 642 | 36 474 | 78 877 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 48 410 | 58 067 | 49 923 | 50 470 | 53 850 | 80 397 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 164 | 3 289 | -18 007 | -23 266 | -35 483 | -23 386 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 875 | -21 399 | -5 254 | -11 572 | 12 097 | 15 856 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 011 | 1 010 | 1 010 | 1 010 | 1 010 | 1 010 |
| Vlastné imanie spolu | 9 300 | -12 100 | -17 251 | -28 828 | -17 376 | -1 520 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 181 230 | 164 495 | 173 452 | 122 589 | 158 031 | 148 129 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 841 | -20 595 | -4 301 | -10 019 | 14 823 | 19 477 |
| EBITDA | 5 439 | -8 570 | 7 724 | 1 554 | 22 676 | 26 274 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 603 | -21 399 | -5 254 | -11 572 | 13 598 | 17 763 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 875 | -21 399 | -5 254 | -11 572 | 12 097 | 15 856 |
| Osobné náklady | 10 321 | 22 828 | 16 546 | 5 844 | 6 557 | 6 895 |
| Odpisy | 8 280 | 12 025 | 12 025 | 11 573 | 7 853 | 6 797 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 645 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Gajniak s.r.o.
Prehľad
Gajniak s.r.o. (IČO 51108798) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4740). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 148 129 €, čo je o 6,3 % menej ako rok predtým (158 031 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 856 € (10,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 895 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 520 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.