LMX Group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 8 374 € (3 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 235 245 | 234 279 | 259 455 | 280 554 | 301 587 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 29 673 | 7 123 | 19 222 | 3 989 | 5 817 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 222 253 | 251 926 | 259 049 | 278 272 | 273 887 |
| Spolu majetok | 275 832 | 283 172 | 302 888 | 309 575 | 316 470 |
| Záväzky spolu | 18 906 | 19 123 | 19 617 | 22 314 | 31 766 |
| Vlastné imanie spolu | 256 926 | 264 049 | 283 271 | 287 261 | 284 704 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 8 374 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LMX Group s. r. o.
Prehľad
LMX Group s. r. o. (IČO 51121140) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 301 587 €, čo je o 7,5 % viac ako rok predtým (280 554 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 817 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 120 618 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 316 470 € a vlastné imanie 284 704 € (miera samofinancovania 90,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.