SENAY s.r.o.Aktívna

IČO 51123576Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Prešov

Finančný prehľad

71 686 €+57,2%
Tržby 2025
+53,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu8 12525 03542 26958 83571 440115 000
Neobežný majetok spolu004 6873 3101 933556
Spolu majetok8 12525 03546 95662 14573 373115 556
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 1972 9883 7363 7092 7084 626
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-1131 92817 04738 21953 43665 665
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 04115 11921 17315 21712 22940 265
Vlastné imanie spolu6 92822 04743 22058 43670 665110 930
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)8 34627 58642 04648 39945 58871 686
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 51718 18125 48818 99615 72646 594
EBITDA2 51718 18126 30920 37317 10347 971
Výsledok hospodárenia pred zdanením2 40117 78724 90917 90214 38744 739
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 04115 11921 17315 21712 22940 265
Osobné náklady000000
Odpisy008211 3771 3771 377
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: SENAY s.r.o.

Prehľad

SENAY s.r.o. (IČO 51123576) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 71 686 €, čo je o 57,2 % viac ako rok predtým (45 588 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 53,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 40 265 € (56,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 115 556 € a vlastné imanie 110 930 € (miera samofinancovania 96,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SENAY s.r.o. – IČO 51123576 — icoprofil.sk