DATIMA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 16 595 | 49 357 | 48 687 | 46 920 | 49 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 185 | 1 721 | 3 056 | 5 468 | 25 316 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 000 | 1 185 | 2 906 | 5 962 | 11 430 |
| Spolu majetok | 7 185 | 11 750 | 15 135 | 18 940 | 45 180 |
| Záväzky spolu | 1 000 | 3 844 | 4 173 | 2 510 | 3 434 |
| Vlastné imanie spolu | 6 185 | 7 906 | 10 962 | 16 430 | 41 746 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: DATIMA, s.r.o.
Prehľad
DATIMA, s.r.o. (IČO 51127199) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bijacovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 900 €, čo je o 6,4 % viac ako rok predtým (46 920 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 316 € (50,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 561 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 45 180 € a vlastné imanie 41 746 € (miera samofinancovania 92,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.