REQUAL s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 049 | 4 268 | 4 268 | 23 245 | 7 354 | 19 247 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 962 | 15 973 |
| Spolu majetok | 9 049 | 4 268 | 4 268 | 23 245 | 29 316 | 35 220 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 133 | 92 | 92 | 3 023 | 2 942 | 2 198 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 464 | 916 | -824 | -824 | 15 222 | 21 374 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 452 | -1 740 | 0 | 16 046 | 6 152 | 6 648 |
| Vlastné imanie spolu | 5 916 | 4 176 | 4 176 | 20 222 | 26 374 | 33 022 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 720 | 0 | 0 | 40 077 | 32 280 | 34 787 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 620 | -1 654 | 0 | 18 985 | 10 010 | 9 184 |
| EBITDA | 620 | -1 654 | 0 | 18 985 | 12 007 | 15 174 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 531 | -1 740 | 0 | 18 878 | 9 002 | 8 586 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 452 | -1 740 | 0 | 16 046 | 6 152 | 6 648 |
| Osobné náklady | 5 924 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 997 | 5 990 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: REQUAL s.r.o.
Prehľad
REQUAL s.r.o. (IČO 51127253) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Lekárovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 34 787 €, čo je o 7,8 % viac ako rok predtým (32 280 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 648 € (19,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 35 220 € a vlastné imanie 33 022 € (miera samofinancovania 93,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.