MRŠ CENTRUM s. r. o.Aktívna

IČO 51127334Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Banská Bystrica

Finančný prehľad

81 087 €+25,4%
Tržby 2025
+8,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
025 tis.50 tis.75 tis.100 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
20221 772 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 80910 18310 37312 33115 50318 901
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok4 80910 18310 37312 33115 50318 901
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu6879281 3351 4361 9682 143
Základné imanie6 0006 0006 0006 0006 0006 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov2 404-1 8791 4833 0374 8957 534
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-4 2825 1341 5551 8582 6403 224
Vlastné imanie spolu4 1229 2559 03810 89513 53516 758
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)54 83746 69771 25965 39764 64681 087
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-4 1715 6482 0722 4673 7264 310
EBITDA-4 1715 6482 0722 4673 7264 310
Výsledok hospodárenia pred zdanením-4 2825 5501 9712 3523 6004 184
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-4 2825 1341 5551 8582 6403 224
Osobné náklady15 8883 7644 2636 6775 1285 617
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—01 772000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MRŠ CENTRUM s. r. o.

Prehľad

MRŠ CENTRUM s. r. o. (IČO 51127334) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 81 087 €, čo je o 25,4 % viac ako rok predtým (64 646 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 224 € (4,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 617 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 901 € a vlastné imanie 16 758 € (miera samofinancovania 88,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MRŠ CENTRUM s. r. o. – IČO 51127334 — icoprofil.sk