BM – MONT SLOVAKIA, s.r.o.Aktívna

IČO 51130009Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Čadca

Finančný prehľad

524 911 €-57,0%
Tržby 2025
-3,2%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
202215 390 €
20216 819 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu165 71980 503343 755224 388151 44293 304
Neobežný majetok spolu386 946391 707516 697436 784375 835361 181
Spolu majetok555 021476 527891 656666 114528 848483 435
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu435 031362 988789 620562 309436 898378 830
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov113 855108 17193 14997 03698 30586 450
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 1353683 8871 769-11 85512 655
Fondy a ostatné vlastné imanie————500500
Vlastné imanie spolu119 990113 539102 036103 80591 950104 605
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)618 1831 061 5751 648 6721 339 6101 221 334524 911
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti7 4936 86519 30116 83810 78133 986
EBITDA100 754117 430134 699144 237129 636142 339
Výsledok hospodárenia pred zdanením6 9567665 1703 833-8 01516 591
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 1353683 8871 769-11 85512 655
Osobné náklady6 9176 3417 64219 26921 37030 351
Odpisy93 261110 565115 398127 399118 855108 353
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—6 81915 390000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: BM – MONT SLOVAKIA, s.r.o.

Prehľad

BM – MONT SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 51130009) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 524 911 €, čo je o 57,0 % menej ako rok predtým (1 221 334 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 655 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 351 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 483 435 € a vlastné imanie 104 605 € (miera samofinancovania 21,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

BM – MONT SLOVAKIA, s.r.o. – IČO 51130009 — icoprofil.sk