GDSK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 265 257 | 495 366 | 193 298 | 377 691 | 260 116 | 304 618 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 22 463 | 15 493 | 30 075 | 17 602 |
| Spolu majetok | 265 257 | 495 366 | 215 761 | 393 184 | 290 191 | 322 220 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 83 595 | 107 339 | 67 340 | 153 625 | 167 768 | 152 336 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 20 038 | 176 162 | 132 526 | 142 921 | 72 769 | 116 923 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 156 124 | 206 365 | 10 395 | 91 138 | 44 154 | 47 461 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 181 662 | 388 027 | 148 421 | 239 559 | 122 423 | 169 884 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 824 627 | 1 557 039 | 1 232 342 | 1 406 246 | 1 358 470 | 1 944 763 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 197 842 | 261 635 | 13 518 | 115 695 | 56 209 | 62 154 |
| EBITDA | 197 842 | 261 635 | 18 935 | 122 665 | 63 637 | 74 626 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 197 666 | 261 365 | 13 250 | 115 445 | 55 922 | 60 426 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 156 124 | 206 365 | 10 395 | 91 138 | 44 154 | 47 461 |
| Osobné náklady | 0 | 47 811 | 81 100 | 72 226 | 92 738 | 107 610 |
| Odpisy | 0 | 0 | 5 417 | 6 970 | 7 428 | 12 472 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 250 001 | 0 | 161 290 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GDSK s.r.o.
Prehľad
GDSK s.r.o. (IČO 51132401) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Sabinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 944 763 €, čo je o 43,2 % viac ako rok predtým (1 358 470 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 47 461 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 107 610 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 322 220 € a vlastné imanie 169 884 € (miera samofinancovania 52,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.