FIRST CLASS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 8 974 042 | 17 217 327 | 20 341 655 | 16 037 226 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 880 | -1 286 694 | -741 675 | -3 394 686 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 080 | 15 800 | -1 270 894 | -2 012 569 |
| Spolu majetok | 4 834 438 | 8 397 409 | 10 717 406 | 8 022 451 |
| Záväzky spolu | 4 813 638 | 9 663 303 | 12 724 975 | 13 424 706 |
| Vlastné imanie spolu | 20 800 | -1 265 894 | -2 007 569 | -5 402 255 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FIRST CLASS s.r.o.
Prehľad
FIRST CLASS s.r.o. (IČO 51141761) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 16 037 226 €, čo je o 21,2 % menej ako rok predtým (20 341 655 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 21,4 % ročne. Rok 2022 skončil stratou 3 394 686 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-5 402 255 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.