PIDOK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 127 914 | 153 910 | 210 152 | 251 233 | 302 087 | 366 892 |
| Neobežný majetok spolu | 49 859 | 96 077 | 87 325 | 91 233 | 144 922 | 129 351 |
| Spolu majetok | 179 278 | 267 897 | 306 407 | 374 136 | 447 009 | 496 495 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 117 382 | 167 237 | 164 840 | 184 696 | 232 662 | 246 225 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 28 681 | 56 397 | 95 160 | 136 070 | 183 939 | 208 848 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 27 715 | 38 763 | 40 907 | 47 870 | 24 908 | 35 922 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 61 896 | 100 660 | 141 567 | 189 440 | 214 347 | 250 270 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 409 804 | 586 371 | 758 266 | 917 580 | 773 271 | 893 147 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 37 240 | 51 950 | 54 937 | 64 073 | 34 943 | 49 166 |
| EBITDA | 49 492 | 70 814 | 89 573 | 102 254 | 77 282 | 92 530 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 35 294 | 49 246 | 51 981 | 61 521 | 32 013 | 46 604 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 715 | 38 763 | 40 907 | 47 870 | 24 908 | 35 922 |
| Osobné náklady | 49 882 | 52 928 | 63 341 | 72 652 | 69 992 | 83 762 |
| Odpisy | 12 252 | 18 864 | 34 636 | 38 181 | 42 339 | 43 364 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: PIDOK, s.r.o.
Prehľad
PIDOK, s.r.o. (IČO 51142422) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Maťovské Vojkovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (SK NACE 5231). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 893 147 €, čo je o 15,5 % viac ako rok predtým (773 271 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 922 € (4,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 83 762 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 496 495 € a vlastné imanie 250 270 € (miera samofinancovania 50,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.