SZABÓtransport s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 289 015 | 338 009 | 288 919 | 403 396 | 389 442 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 348 | 15 607 | 7 773 | 8 808 | -25 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -25 259 | 2 089 | 17 695 | 25 468 | 34 276 |
| Spolu majetok | 105 361 | 121 448 | 210 233 | 261 822 | 190 133 |
| Záväzky spolu | 73 272 | 73 752 | 154 765 | 197 546 | 151 496 |
| Vlastné imanie spolu | 32 089 | 47 696 | 55 468 | 64 276 | 38 637 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SZABÓtransport s.r.o.
Prehľad
SZABÓtransport s.r.o. (IČO 51142520) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Babindol. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 30 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 389 442 €, čo je o 3,5 % menej ako rok predtým (403 396 €). Rok 2025 skončil stratou 25 639 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 63 093 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 190 133 € a vlastné imanie 38 637 € (miera samofinancovania 20,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.