Veterinárna klinika ANIMAL CENTRUM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 395 | 32 361 | 79 189 | 67 773 | 85 961 | 106 205 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 28 395 | 32 361 | 79 189 | 67 773 | 85 961 | 106 205 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 840 | 2 758 | 67 084 | 17 156 | 16 138 | 16 263 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 256 | 4 681 | 12 105 | 14 563 | 3 867 | 6 746 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 21 299 | 24 922 | — | 36 054 | 55 956 | 83 196 |
| Vlastné imanie spolu | 27 555 | 29 603 | 12 105 | 50 617 | 59 823 | 89 942 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 42 302 | 48 628 | 48 487 | 51 119 | 49 298 | 36 630 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 256 | 4 681 | 12 105 | 14 563 | 3 867 | 6 746 |
| EBITDA | 6 256 | 4 681 | 12 105 | 14 563 | 3 867 | 6 746 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 256 | 4 681 | 12 105 | 14 563 | 3 867 | 6 746 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 256 | 4 681 | 12 105 | 14 563 | 3 867 | 6 746 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 2 633 | 4 681 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Veterinárna klinika ANIMAL CENTRUM s.r.o.
Prehľad
Veterinárna klinika ANIMAL CENTRUM s.r.o. (IČO 51156032) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veterinárne činnosti (SK NACE 7500).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 36 630 €, čo je o 25,7 % menej ako rok predtým (49 298 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 746 € (18,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 106 205 € a vlastné imanie 89 942 € (miera samofinancovania 84,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.