obd3.com s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 773 | 5 689 | 5 633 | 5 633 | 7 933 | 10 894 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 773 | 5 689 | 5 633 | 5 633 | 7 933 | 10 894 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 436 | 436 |
| Základné imanie | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -172 | -227 | -311 | -367 | -367 | 1 497 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -55 | -84 | -56 | 0 | 1 864 | 2 961 |
| Vlastné imanie spolu | 5 773 | 5 689 | 5 633 | 5 633 | 7 497 | 10 458 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 300 | 3 400 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 300 | 3 375 |
| EBITDA | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 300 | 3 375 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -55 | -84 | -56 | 0 | 2 204 | 3 301 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -55 | -84 | -56 | 0 | 1 864 | 2 961 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: obd3.com s.r.o.
Prehľad
obd3.com s.r.o. (IČO 51161761) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Vajnory. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných elektrických zariadení (SK NACE 2790).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 400 €, čo je o 47,8 % viac ako rok predtým (2 300 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 961 € (87,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 894 € a vlastné imanie 10 458 € (miera samofinancovania 96,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.