Beca trade s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 779 | 19 798 | 27 423 | 28 086 | 27 172 | 23 038 |
| Neobežný majetok spolu | 25 415 | 18 822 | 11 778 | 4 734 | 0 | 23 959 |
| Spolu majetok | 38 194 | 38 620 | 39 201 | 32 820 | 27 172 | 46 997 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 33 479 | 33 843 | 33 918 | 29 330 | 24 465 | 42 298 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 152 | -331 | -272 | 209 | -6 583 | -12 367 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 865 | 62 | 506 | -6 793 | -5 784 | -8 008 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 | 46 | 49 | 5 074 | 10 074 | 20 074 |
| Vlastné imanie spolu | 4 715 | 4 777 | 5 283 | 3 490 | 2 707 | 4 699 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 196 | 20 119 | 19 381 | 9 170 | 18 000 | 95 784 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 231 | 403 | 902 | -6 645 | -5 259 | -5 655 |
| EBITDA | 3 604 | 7 447 | 7 946 | 399 | -525 | -863 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 104 | 252 | 757 | -6 793 | -5 444 | -7 048 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 865 | 62 | 506 | -6 793 | -5 784 | -8 008 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 373 | 7 044 | 7 044 | 7 044 | 4 734 | 4 792 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Beca trade s.r.o.
Prehľad
Beca trade s.r.o. (IČO 51179920) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Lúčky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 95 784 €, čo je o 432 % viac ako rok predtým (18 000 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 44,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 8 008 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 46 997 € a vlastné imanie 4 699 € (miera samofinancovania 10,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.